Ми відкрили Еко-простір до Всесвітнього дня водно-болотних угідь!

Сьогодні ми провели екоосвітній захід у новоствореному Еко-просторі Галицького національного природного парку. Заняття присвячено Дню водно-болотних угідь та знайомству з Рамсарськими угіддями нашого краю. В установу завітали восьмикласники Залуквянського ліцею імені Іванни Блажкевич.
🐦 Дізналися про мешканців водно-болотних територій
🌍 Обговорили їхню роль у природі та добробуті людини
🎲 Взяли участь у захопливих еко-іграх.
Також був проведений виїздний захід до Галицького ліцею,  де здобувачі освіти познайомилися з водно-болотним угіддям міжнародного зачення, на березі якого стоїть їхній навчальний заклад та його місії  як сприятливого середовища для проживання та розмноження птахів, а також про інших  таємничих тварин, які називають річку Дністер своїм домом.
👉 Цінуючи та захищаючи водно-болотні угіддя сьогодні і надихаючи один одного в цих об’єднаних зусиллях – ми краще забезпечимо наше спільне майбутнє та добробут. «Здорові» водно-болотні угіддя мають вирішальне значення для пом’якшення клімату, адаптації, біорізноманіття та здоров’я людини.
👉 Захист водно-болотних угідь заради нашого спільного майбутнього потребує співпраці в розробці політики, нормативних актів та громадських ініціатив, які сприяють ефективному збереженню та раціональному раціональному використанню.
👉 Забезпечення здоров’я водно-болотних угідь світу дозволить майбутнім поколінням насолоджуватися їхніми екологічними, економічними та культурними перевагами – і сприятиме сталому, процвітаючому майбутньому для всіх.
Дякуємо всім учасникам за активність та цікавість до природи! Разом ми можемо зробити більше для її збереження. 💙🌱

Новини

ВОНИ ПОВЕРНУЛИСЯ!

Рідкісні птахи Косарі білі (Platalea leucorodia Linnaeus, 1758) знову загніздилися у Галицькому національному природному парку! В Україні зазвичай косар гніздиться в основному уздовж Чорноморського узбережжя, але на початку цього століття, цих птахів реєстрували на гніздуванні у кількох пунктах в глибині континенту. У Галицькому НПП вперше гніздування косарів виявив Володимир БУЧКО у 2010 році. На заломах […]

  • Наука
  • Птахи

Від теплого весняного березня до зимового холодного початку квітня

У першій декаді квітня в місті Галич спостерігалася нестійка синоптична ситуація, обумовлена проходженням циклону з надходженням холодних повітряних мас північно-західного походження. Це зумовило різке зниження температурного режиму: нічні температури опускалися до -4,0 °C, а денні максимуми не перевищували +6,0 °C. Протягом цього періоду фіксувалися опади змішаної фази — переважно сніг і дощ із переходом у сніг. Унаслідок […]

  • Наука