Ми відкрили Еко-простір до Всесвітнього дня водно-болотних угідь!

Сьогодні ми провели екоосвітній захід у новоствореному Еко-просторі Галицького національного природного парку. Заняття присвячено Дню водно-болотних угідь та знайомству з Рамсарськими угіддями нашого краю. В установу завітали восьмикласники Залуквянського ліцею імені Іванни Блажкевич.
🐦 Дізналися про мешканців водно-болотних територій
🌍 Обговорили їхню роль у природі та добробуті людини
🎲 Взяли участь у захопливих еко-іграх.
Також був проведений виїздний захід до Галицького ліцею,  де здобувачі освіти познайомилися з водно-болотним угіддям міжнародного зачення, на березі якого стоїть їхній навчальний заклад та його місії  як сприятливого середовища для проживання та розмноження птахів, а також про інших  таємничих тварин, які називають річку Дністер своїм домом.
👉 Цінуючи та захищаючи водно-болотні угіддя сьогодні і надихаючи один одного в цих об’єднаних зусиллях – ми краще забезпечимо наше спільне майбутнє та добробут. «Здорові» водно-болотні угіддя мають вирішальне значення для пом’якшення клімату, адаптації, біорізноманіття та здоров’я людини.
👉 Захист водно-болотних угідь заради нашого спільного майбутнього потребує співпраці в розробці політики, нормативних актів та громадських ініціатив, які сприяють ефективному збереженню та раціональному раціональному використанню.
👉 Забезпечення здоров’я водно-болотних угідь світу дозволить майбутнім поколінням насолоджуватися їхніми екологічними, економічними та культурними перевагами – і сприятиме сталому, процвітаючому майбутньому для всіх.
Дякуємо всім учасникам за активність та цікавість до природи! Разом ми можемо зробити більше для її збереження. 💙🌱

Новини

Плющ звичайний

Під час польових обстежень лісових масивів Блюдниківського лісництва виявлено незвичайний екземпляр плюща звичайного (Hedera helix L.). Його особливістю був діаметр, що становив  12 см, а при корені – до 14 см., що свідчило про значний вік. Плющ звичайний – вічнозелена витка ліана, яка може досягати довжини 20-25 м. Формує пагони з повітряними коренями-присосками, за допомогою […]

  • Наука

Живі вогники Опільського степу

Не дарма цю рослину називають горицвіт! Дійсно її квіти, як вогники загоряються навесні на південних і південно-західних схилах лучно–степових пагорбів Галицького національного природного парку. Цього року, як ніколи (11 березня) рано зацвів Горицвіт весняний (Adonis vernalis L.). Згідно літературних джерел, рослина починає цвісти в квітні аж до травня. Це неоціненний за природоохоронним статусом вид, що […]

  • Наука

Сови в центрі реабілітації

Нещодавно, до центру реабілітації диких тварин Галицького НПП привезли сіру сову. Це птах, який досить часто потрапляє до нашого Центру. щоправда, найпоширенішою совою у нас є не сіра, а вухата сова. На даний час у Центрі реабілітації мешкають чотири види сов: вухата сова, сіра сова, сичик хатній та довгохвоста сова. Що характерно, видовий розподіл сов […]

  • Наука